Auktioner
Skapa konto
Transport
Så köper du
Sälj
Vanliga frågor
Värdering
Dödsbon
Kalendarium
Kontakt
Pågående auktioner
Se alla auktioner här
1
24
Ringar
RING, 18k guld, diamanter 0,35ct, ca 7 gram.
3412 SEK
(13 bud)
2 timmar kvar
Skjutvapen
FLINTLÅSGEVÄR, reparationsmodell, m/1762-1815.
5150 SEK
(20 bud)
3 timmar kvar
Ringar
RING, 18k guld, diamanter, 0,10ct, vikt ca 3 gram.
1600 SEK
(15 bud)
3 timmar kvar
Örhängen
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, syntetiska stenar, vikt ca 3,7 gram.
1611 SEK
(7 bud)
3 timmar kvar
Ringar
RING, 18k guld, diamanter, rubiner vikt ca 2 g.
1100 SEK
(9 bud)
3 timmar kvar
Ringar
RING, 18k guld, diamanter, vikt ca 4,7 g.
2225 SEK
(14 bud)
3 timmar kvar
Broscher & Hängen
BERLOCK, hjärta, 18k guld, vikt ca 6,9 g.
2700 SEK
(10 bud)
3 timmar kvar
Örhängen
ÖRHÄNGEN samt HÄNGE, 18k, syntetiska stenar, Pernilla Wiberg, Alton, totalvikt ca 3 gram.
1100 SEK
(11 bud)
3 timmar kvar
Mattor
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. Vävnad, "Crocus". ABMMF.
1719 SEK
(10 bud)
3 timmar kvar
Övrigt
DALAHÄST, Erik Pell-Hemslöjd.
800 SEK
(4 bud)
3 timmar kvar
Övrigt
SNUSDOSA, horn, omkring 1800-talets mitt.
(Inga bud)
3 timmar kvar
Skåp & Hyllor
SKÅP, 1940/50-tal.
2000 SEK
(8 bud)
3 timmar kvar
Garnityrer & Set
GARNITYR, 3 delar, 18k guld, kaméer, totalvikt ca 4,8 g.
1500 SEK
(4 bud)
3 timmar kvar
Måleri
OSKAR BERGMAN. Björkar, akvarell, signerad.
6518 SEK
(21 bud)
4 timmar kvar
Nysilver
FOLKE ARSTRÖM. Shaker, nysilver, GAB.
757 SEK
(3 bud)
4 timmar kvar
Fåtöljer & Stolar
BRUNO MATHSSON. Fåtölj, Jetson, dux.
8000 SEK
(13 bud)
4 timmar kvar
Ringar
RING, 18k vitguld, diamanter, smaragd, vikt ca 2 gram.
2204 SEK
(11 bud)
4 timmar kvar
Ringar
RING, 18k guld, ametist, vikt ca 2 gram.
800 SEK
(5 bud)
4 timmar kvar
Broscher & Hängen
HÄNGEN, 5 st, 18k guld, syntetiska stenar, vikt ca 4,7 g.
1800 SEK
(6 bud)
4 timmar kvar
Ringar
RING, 18k vitguld, briljanter, 0,59ct, Jarl Sandin, Göteborg. Vikt ca 5,8 g.
2700 SEK
(2 bud)
4 timmar kvar
Broscher & Hängen
HÄNGE, 18k guld, diamanter, safir, vikt ca 2,5 g.
1333 SEK
(17 bud)
4 timmar kvar
Konstglas
VICKE LINDSTRAND. Glasskulptur, Kosta Boda.
400 SEK
(2 bud)
4 timmar kvar
Ringar
RING, 14k guld, syntetiska stenar, vikt ca 3 gram.
750 SEK
(9 bud)
4 timmar kvar
Ringar
RING, 14k vitguld, diamanter, ametister, vikt ca 6,5 g.
1722 SEK
(16 bud)
4 timmar kvar
Se alla våra auktioner här
By continuing to browse this site, you agree to our
use of cookies
.
I Understand